Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Autonomā gāzesapgāde lauksaimniecības un rūpniecības uzņēmumos

Autonomā gāzes apgāde ir pilnīgi neatkarīga sašķidrinātās gāzes (propāna-butāna) apgādes sistēma lauksaimniecības un rūpniecības uzņēmumiem jebkurā Latvijas vietā.

Jau vairāk nekā 650 uzņēmumu izmanto “Intergaz” gāzesapgādes sistēmu.

Autonomās gazifikācijas sistēmas
ierīkošana uzņēmumos

Pieteikt izmaksu aprēķinu

Sešas galvenās priekšrocības, uzņēmumā ierīkojot
autonomo sašķidrinātās gāzes apgādes sistēmu

Ekonomiski izdevīgi

Sašķidrinātajai gāzei (propānam-butānam) piemīt augsta siltumspēja, tāpēc šis kurināmā veids ir daudz efektīvāks, salīdzinot ar citiem kurināmā veidiem, piemēram, dīzeļdegvielu, malku vai šķeldu.

Nelieli ekspluatācijas izdevumi

Gāzes degļi, gāzes katli un citas gāzes iekārtas kalpo daudz ilgāk par cietā kurināmā un dīzeļdegvielas iekārtām, jo propāna-butāna gāzē ir mazāk sēra savienojumu.

Nepārtraukts ražošanas process

Sašķidrinātā gāze iztvaiko pat – 40 °C temperatūrā, tādējādi ražošana Jūsu uzņēmumā nebūs jāaptur pat liela sala dēļ.

Automatizācija

Gāzes apgādes sistēma ir pilnībā automatizēta, tāpēc nav nepieciešama pastāvīga apkalpojošā personāla klātbūtne.

Bez degvielas zādzību riska

Sašķidrināto gāzi, atšķirībā no dīzeļdegvielas un cietā kurināmā, nav iespējams nozagt, jo tā tiek iepildīta hermētiski noslēgtā sašķidrinātās gāzes tvertnē ar 16 atmosfēru spiedienu, tāpēc to izsūknēt var vienīgi ar speciālu iekārtu.

Ekoloģiskums

Sašķidrinātā gāze ir ievērojami ekoloģiskāka nekā dīzeļdegviela, malka vai granulas, jo gāzes degšanas laikā neveidojas kvēpi, sodrēji un nepatīkamas smakas.

Klientu atsauksmes

 • Daiga Sinate

  Finanšu direktors
 • Peteris Zimants

  Valdes loceklis
 • Vasilijs Petrovs

  Komercdirektors
Pasūtiet bezmaksas konsultāciju

Izpildītie autonomās gāzes apgādes sistēmas ierīkošanas pasūtījumi.

 • Bēne

  Graudu kaltes

  komplekss «Balticovo»

 • Rēzekne

  Graudu kaltes

  komplekss «Linas Agro»

 • Saldus novads

  Graudu kaltes

  komplekss «Dīkmaļi ZS»

 • Eleja

  Graudu kaltes

  komplekss «Elagro Trade»

 • Eleja

  Graudu kaltes

  komplekss «Līgo ZS»

 • п. Salas pagasta

  Graudu kaltes

  komplekss «Mazās Saulespuķes ZS»

Cik maksā uzņēmuma autonomā gazifikācija?

Aizpildiet formu zemāk, un mūsu kvalificētie speciālisti sazināsies ar Jums un sniegs detalizēto informāciju par autonomās gāzes apgādes sistēmas uzstādīšanas nepieciešamiem ieguldījumiem Jūsu uzņēmumam.

Mans Intergaz kabinets

Izmantojiet šo sadaļu, lai kontrolētu sašķidrinātās gāzes patēriņu, apmaksātu rēķinus un saņemtu jaunāko informāciju par īpašajiem piedāvājumiem.

Sašķidrinātās gāzes patēriņa kontrole
Rēķinu apmaksa
Sazināšanās ar personīgo menedžeri
MANS.INTERGAZ.LV

Kāpēc Intergaz?

 • Iespaidīga pieredze

  19 gadu laikā uzņēmums Intergaz ir ierīkojis vairāk nekā 3785 autonomās gāzes apgādes sistēmas gan privātmājās un kotedžu ciematos, gan lielos ražošanas objektos.

 • Pašiem savas montāžas brigādes

  Uzņēmuma Intergaz kvalificētie speciālisti veic visus darbus, sākot ar gāzes apgādes sistēmas ierīkošanu un nodošanu ekpluatācijā līdz pat sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas servisa pakalpojumiem.

 • Bez starpniekiem

  Mums ir pašiem savs gāzes terminālis, noliktavu komplekss, kvalificēti štata darbinieki un pilns nepieciešamā aprīkojuma klāsts sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas ierīkošanai.

 • Strādājam visā Latvijā

  Ierīkojam sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas jebkurās, pat grūti sasniedzamās vietās Latvijā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai

Mūsu speciālists pie Jums ieradīsies Jums ērtā laikā, atbildēs uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar autonomās gāzes apgādes sistēmas ierīkošanu, kā arī parādīs, kur vislabāk izvietot sašķidrinātās gāzes glabāšanas tvertnes Jūsu uzņēmuma teritorijā.

Edgars Spade
Intergaz speciālists
Pieteikt speciālista bezmaksas vizīti Edgars Spade, Intergaz speciālists

Pieci biežāk uzdotie jautājumi par autonomo gāzes apgādi lauksaimniecības un rūpniecības uzņēmumos

Kā aprēķināt ekonomisko izdevīgumu, dīzeļdegvielu aizstājot ar sašķidrināto gāzi?

Mēs iesakām mūsu mājaslapā aizpildīt kontaktformu, un kāds no mūsu kvalificētajiem pārstāvjiem sagatavos detalizētus aprēķinus par jūsu uzņēmuma pāriešanu no dīzeļkurināmā uz sašķidrināto gāzi.

Cik ilgu laiku aizņem projekta izstrādes un autonomās gāzes apgādes sistēmas ierīkošanas process uzņēmumā?

Autonomās gāzesapgādes uzstādīšanas process vidēji aizņem no mēneša līdz pusotram mēnesim. Lielāko daļu laika aizņem projektēšana un projekta apstiprināšana, bet paši autonomās gāzesapgādes uzstādīšanas darbi uzņēmumā vidēji aizņem aptuveni nedēļu.

Vai uzņēmums, kas līdz šim ir izmantojis dīzeļdegvielu, var sākt izmantot sašķidrināto gāzi?

Jā, var. Daudzi lauksaimniecības un rūpniecības uzņēmumi ekonomiskā izdevīguma dēļ Latvijā aktīvi no dīzeļa pāriet uz sašķidrināto gāzi. Mēs iesakām mūsu mājaslapā aizpildīt kontaktformu, un kāds no mūsu kvalificētajiem pārstāvjiem sagatavos detalizētus aprēķinus par jūsu uzņēmuma pāriešanu no dīzeļkurināmā uz sašķidrināto gāzi.

Kā iekārtota autonomā gāzesapgāde uzņēmumiem?

Autonomās gāzesapgādes sistēmas atslēgas elements ir gāzes tvertne – īpaši aprīkota tilpne sašķidrinātās gāzes (propāna, propāna-butāna) glabāšanai. Atkarībā no saimniecības izmēriem un ikdienas vajadzībām tiek izvēlēts atbilstošākais tvertnes tilpums vai no vairākām tvertnēm izveidots vienots rezervuārais parks. No gāzes tvertnes pa pazemes gāzesvadiem sašķidrinātā gāze tiek nepastarpināti nogādāta gāzi patērējošās iekārtās. Ja sašķidrinātās gāzes patēriņš ir salīdzinoši augsts, sistēmu papildina vēl citi elementi – iztvaicētāji vai arī iztvaicēšanas iekārtas ar reducētās gāzes sistēmu. Iztvaicētājos propāna-butāna šķidrā fāze tiek pārvērsta gāzveida fāzē, un reducēšanas sistēma nodrošina gāzes patēriņa iekārtām vajadzīgo spiedienu. Nelielās sistēmās nav vajadzīgi iztvaicētāji, jo pietiek ar dabisko gāzes maisījuma iztvaikošanu, kas notiek pašā gāzes tvertnē.

Ar ko konsultēties par autonomās gāzes apgādes sistēmas ierīkošanu uzņēmumā?

SIA “Intergaz” piedāvā pilnu sašķidrnātās gāzes autonomās gāzesapgādes sistēmas uzstādīšanas pakalpojumu spektru: projektēšanu, projekta apstiprināšanu, montāžu un autonomās gāzesapgādes sistēmas tālāko tehnisko apkalpošanu.

Pāsūtiet bezmaksas konsultāciju

Uzdod jautājumu, un mēs atbildēsim tev 1 darba dienas laikā!