Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

Gāzes balonu apkures sistēma ar gāzes skaitītāju un telemetriju

Intergaz gāzes balonu apkures sistēma ir aprīkota ar gāzes skaitītāju un telemetriju. Maksājiet nevis par gāzes baloniem, bet tikai par iepriekšējā mēnesī faktiski patērēto gāzi!

3758 klientijau ir ierīkojuši Intergaz apkures sistēmu

Kā darbojas gāzes balonu
apkures sistēma?

Aprēķiniet izmaksas

Priekšrocības privātmājas apkurināšanai
ar sašķidrināto gāzi

Ērta lietošana

Vienkārši uzstādiet sev tīkamu temperatūru mājā, izmantojot gāzes katla vadības paneli, un visu pārējo apkures sistēma paveiks pati.

Ātra uzstādīšana un pieejamība visā Latvijā

Viss sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas ierīkošanas process ilgst aptuveni mēnesi, ieskaitot tāmes izstrādi, projekta dokumentācijas sagatavošanu un pārējos nepieciešamos darbus gāzes apkures ierīkošanai.

Universāla pieeja

Jūs varēsiet sākt izmantot dabasgāzes apkuri gadījumā, ja jūsu mājas tuvumā tiek ievilkta gāzes maģistrāle, tā kā Intergaz gāzes apkures iekārtas ir piemērotas gan sašķidrinātajai gāzei (propānam), gan dabasgāzei (metānam).

Drošība un ekoloģiskums

Sašķidrinātās gāzes apkures sistēma ir aprīkota ar mūsdienīgu drošības sistēmu, kas ļauj izvairīties no sašķidrinātās gāzes noplūdes. Sadegot sašķidrinātā gāze neveido kodīgus dūmus, kas kaitē Jūsu veselībai un apkārtējai videi.

Telemetrijas sistēma
un gāzes skaitītājs

Visa gāzes balonu apkures sistēma sastāv no trim komponentiem — gāzes skapja ar gāzes baloniem, gāzesvada un gāzes katla. Ja ir vēlēšanās, apkures sistēmu var aprīkot arī ar telemetriju un gāzes skaitītāju. Pateicoties gāzes skaitītājam, Jums nevajadzēs maksāt par gāzes balonos atlikušo gāzi, bet telemetrijas sistēma ļaus Intergaz sekot līdzi gāzes atlikumam un laicīgi nomainīt gāzes balonus.

Gāzes skapis ar gāzes baloniem

Gāzes skapis ar sešiem 79 litru liela tilpuma gāzes baloniem tiek savienots ar gāzes katlu, izmantojot gāzesvadu. Pats gāzes katls tiek uzstādīts mājā.

Telemetrijas sistēma

Šī sistēma ziņo Intergaz tad, kad gāze pirmajos trijos gāzes balonos ir beigusies. Zvanu centra operators sazinās ar klientu, lai vienotos par jaunu gāzes balonu piegādes un uzstādīšanas laiku.

Gāzes skaitītājs

Tas mēra patērētās gāzes daudzumu. Maksāt vajadzēs nevis par gāzes baloniem, bet tikai par patērēto gāzi.

Gāzes katls

Gāzes katlu izmanto mājas apkurei, ūdens uzsildīšanai un ēdiena pagatavošanai uz gāzes plīts.

Gāzes balonu apkures sistēma
ir piemērota mājām ar apkurināmo
platību līdz 120 m2.

Ja apkurināmās mājas platība ir vairāk par 120 m2?
Sīkāk par gāzes apkures sistēmu ar gāzes tvertni.

Sīkāk par gāzes apkures sistēmu ar gāzes tvertni.

Salīdzinājums: populārākās privātmāju
apkures sistēmas

Kurināmā kaloritāte
 • Sašķidrinātā gāze
  12,88 kw × h/kg
 • Malka
  2,65 kw × h/kg
 • Granulas
  5,25 kw × h/kg
Kurināmā kaloritāte — siltuma daudzums, kuru iegūst, pilnībā sadedzinot vienu vielas mērvienību. Sašķidrinātās gāzes kaloritāte, salīdzinot ar dabasgāzi, malku un dažādu veidu granulām, ir visaugstākā, tas ir,, sadegot vienādam dažāda kurināmā daudzumam, sašķidrinātā gāze izdala vislielāko siltuma daudzumu.
Ieguldījumi
 • Sašķidrinātā gāze
  2 160
 • Malka
  3 000
 • Granulas
  5 500
Lai aprēķinātu izmaksas sašķidrinātās gāzes apkures sistēmai ar gāzes baloniem, vislabāk ir pieteikt bezmaksas izbraukumu — objektā ieradīsies kvalificēts mūsu uzņēmuma speciālists, veiks visus nepieciešamos mērījumus un ieteiks optimālo jūsu mājas apkures sistēmas komplektāciju.
Darba stundas gadā
 • Sašķidrinātā gāze
  2 s
 • Malka
  270 s
 • Granulas
  189 s
Granulu katls jāpapildina vidēji reizi nedēļā, bet stiprā salā pat vēl biežāk (apmēram reizi trīs dienās). Ja uzstādīsiet malkas vai granulu apkures sistēmu, jūs vidēji gadā veltīsiet 189 stundas, lai sistēmu uz- turētu darba kārtībā. 189 stundas — tās ir gandrīz septiņas pilnas dienas! Ja aprēķinus veic uz 10 gadu periodu, tad jūs iztērēsiet aptuveni 1890 stundas jeb veselas 78 dienas.

Cik izmaksā sašķidrinātās
gāzes apkures sistēma?

Viktors Babahins
pārdošanas nodaļas vadītājs

Aizpildiet zemāk redzamo formu, un mēs jums nosūtīsim aptuvenās izmaksas sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanai jūsu privatmājā.

m2Mājā, kuras platība pārsniedz 120 m2,
finansiāli izdevīgāk ir kurināties,
izmantojot gāzes tvertnes variantu!
Dāvanā grāmata!
Papildus izmaksu tāmei mēs atsūtīsim arī elektronisko grāmatu «Kāda ir atšķirība starp gāzes balonu apkures sistēmu un starp autonomo apkures sistēmu ar gāzes tvertni?»

Foto galerija: gāzes balonu
apkures sistēma

Mans Intergaz kabinets

Izmantojiet sadaļu „Mans kabinets”, lai kontrolētu sašķidrinātās gāzes patēriņu, apmaksātu rēķinus un saņemtu jaunāko informāciju par īpašajiem piedāvājumiem.

Sašķidrinātās gāzes patēriņa kontrole
Rēķinu apmaksa
Sazināšanās ar personīgo menedžeri
MANS.INTERGAZ.LV

Sašķidrinātās gāzes apkures
sistēmas ierīkošanas etapi

Viss sašķidrinātās gāzes sistēmas ierīkošanas process ilgst aptuveni vienu mēnesi, ieskaitot tāmes izstrādi,
projekta dokumentācijas sagatavošanu un pārējos nepieciešamos darbus gāzes apkures ierīkošanai.

 • 1

  Tāme

  Projektam tiek dots materiāltehniskais novērtējums un izstrādāta provizoriskā tāme
   
 • 2

  Projekts

  Tiek izstrādāts gāzes apgādes projekts, kas tiek apstiprināts būvvaldē.
   
 • 3

  Montāža

  Darbi tiek veikti bez liekas kavēšanās, proti, 2–3 dienu laikā pēc būvdarbu saskaņošanas tiek sākta gāzes apkures sistēmas ierīkošana.
   
 • 6

  Siltums un komforts Jūsu mājā

  Rezultāts, kuru Jūs saņemat pēc objekta nodošanas ekspluatācijā. Izbaudiet siltumu un mājīgumu savās mājās!
   
 • 5

  Objekta nodošana ekspluatācijā

  Tiek veikta pasūtītāja klātbūtnē, abām pusēm parakstot pieņemšanas — nodošanas aktu.
   
 • 4

  Palaišanas un regulēšanas darbi

  Tie ir nepieciešami, lai pārbaudītu sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas darbību.

Kāpēc Intergaz?

 • Iespaidīga pieredze

  18 gadu laikā uzņēmums Intergaz ir ierīkojis vairāk nekā 3785 autonomās gāzes apgādes sistēmas gan privātmājās un kotedžu ciematos, gan lielos ražošanas uzņēmumos.

 • Pašiem savas montāžas brigādes

  Uzņēmuma Intergaz kvalificētie speciālisti veic visus darbus, sākot ar gāzes apgādes sistēmas ierīkošanu un nodošanu ekpluatācijā līdz pat sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas servisa pakalpojumiem.

 • Bez starpniekiem

  Mums ir pašiem savs gāzes terminālis, noliktavu komplekss, kvalificēti štata darbinieki un pilns nepieciešamā aprīkojuma klāsts sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas ierīkošanai.

 • Strādājam visā Latvijā

  Ierīkojam sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas jebkurās, pat grūti sasniedzamās vietās Latvijā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai

Speciālists pie Jums ieradīsies Jums ērtā laikā un atbildēs uz visiem jautājumiem, kā arī parādīs, kur vislabāk izvietot sašķidrinātās gāzes glabāšanas tvertnes Jūsu zemesgabalā.

Boriss Beskins
Intergaz speciālists
Pieteikt speciālista bezmaksas vizīti Boriss Beskins, Intergaz speciālists
5 biežāk uzdotie jautājumi par sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu

Kāpēc ir vērts izvēlētes Intergaz apkures sistēmu?

Uzņēmums Intergaz ir specializējies gazifikācijas un gāzes balonu apkures sistēmas risinājumos. Mēs veicam autonomu apkures sistēmu projektēšanu un uzstādīšanu, kā arī nodrošinām gāzes balonu piegādi visā Latvijā. Visa piegādājamā gāze ir izgājusi kvalitātes kontroli, ko veikusi NORD CONTROL ekspertu komanda, un mēs garantējam augstu gāzes kvalitāti Intergaz piegādātajos gāzes balonos.

Kam piemērota gāzes balonu apkures sistēma?

Sašķidrinātās gāzes baloni var tikt izmantoti privātmāju un vasarnīcu autonomai apkurei. Apkures sistēmai pieslēgti seši 79 litru tilpuma gāzes baloni. Sistēmas ekspluatācija un vadīšana ir vienkārša, sistēma ir ekoloģiska, tā var tikt uzstādīta jebkurā brīdī un tā nodrošina ātru karstā ūdens uzsildes iespēju un iespēju gatavot maltīti uz gāzes plīts, turklāt sistēma uzstādāma jebkurā Latvijas vietā. Pāriet uz autonomās apkures sistēmu ar gāzes baloniem var gan, ja iepriekš nav bijis pieslēgums gāzes maģistrālei, gan, ja iepriekš ticis izmantots dīzeļkurināmais vai citi siltumavoti. Pieslēgšanās gāzes balonu apkures sistēmai neprasa papildu cauruļu ievilkšanu vai citu iekšdarbu veikšanu mājā.

Kā saprast, ka pienācis laiks sistēmā mainīt gāzes balonus?

Gāzes balonu apkures sistēma apīkota ar pārslēdzējvārstuli, kam pievienotais indikators uzrāda, uz kuriem gāzes baloniem sistēma attiecīgajā mirklī strādā (uz pamata vai rezerves). Sākumā sistēma strādā uz trīs pamatbaloniem, bet pēcāk, kad pamata gāzes balonos gāze beigusies, sistēma automātiski pārslēdzas uz rezerves gāzes baloniem.

Cik stabili darbojas gāzes balonu apkures sistēma laikā, kad āra temperatūra ir mīnusos?

Gāzes balonu apkures sistēmā tiek izmantoti gāzes baloni ar tīru propānu. Tīrs propāns stabili iztvaiko pie temperatūras līdz -40 ˚С. Tāpēc jūsu gāzes balonu apkures sistēma stabili darbosies pat, ja ārā būs ļoti zema temperatūra.

Vai man pašam jāmaina gāzes baloni?

Uzņēmums Intergaz nodrošina gāzes balonu bezmaksas piegādi un uzstādīšanu. Tāpēc jums nebūs gāzes balonu apkures sistēmas baloni jāmaina pašiem. Pieteikt piegādi un uzstādīšanu var veikt, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 1804.

Vai gāzes skapja uzstādīšanai vajadzīgs projekts?

Saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas Republikas celtniecības normatīviem pirms montāžas darbu uzsākšanas vajadzīgs projekts gāzes skapja uzstādīšanai un iekšējā gāzes vada ierīkošanai. Šis projekts nav jāsaskaņo būvvaldē.

Kādi ir gāzes skapja izmēri?

Gāzes skapja izmēri: platums 2 m 46 cm, augstums 1 m 49 cm, dziļums 0,41 m. Ja vēl neesat mūsu klients, piesakiet bezmaksas konsultāciju, un mūsu uzņēmuma speciālisti drīzā laikā aprēķinās projekta izmaksas, kurās ietverti izdevumi par uzstādīšanu un pieslēgšanu gāzes balonu

Atstājiet pieprasījumu tūlīt, un mēs atgriezīsimies pie jums 1 darba dienas laikā!